Securitas Contactcenter

Heb je vragen over de verschillende vacatures, over Securitas als werkgever of wil je de mogelijkheden bespreken? Ons Contactcenter staat voor je klaar om je verder te helpen. We zijn te bereiken via 088 322 1112 of stel je vraag via werken@securitas.nl 

Wil je 1 van de recruiters spreken, hier vind je alle recruiters en de contactgegevens.

Ons team
Geldrop & Welkom!

Geldrop & Welkom!

Mieke van Gansewinkel 
mieke.van.gansewinkel@securitas.nl
06-24191461
Midden

Midden

Emma Visser
emma.visser@securitas.nl 
06-41637685
Datacenter

Datacenter

Hielke Kuperus 
hielke.kuperus@securitas.nl
06-41637681
Welkom!

Welkom!

Rosa Wilson
rosa.wilson@securitas.nl
06-41637532
Kantoorfuncties

Kantoorfuncties

Kim Thomas 
kim.thomas@securitas.nl 
06-15189106
Mobiele Surveillance

Mobiele Surveillance

Max Bakker
max.bakker@securitas.nl
06 18717089
RET

RET

Chaima Akaazoun 
chaima.akaazoun@securitas.nl
06-24191353
Regio Zuid

Regio Zuid

Bjorn van der Heijden
bjorn.van.der.heijden@securitas.nl 
06-41637576
Aviation

Aviation

Shanice Gonulal van Veen
shanice.gonulal@securitas.nl
06-41637498
Amsterdam & NH

Amsterdam & NH

Claudia Daem
claudia.daem@securitas.nl
06-18717077
Aviation

Aviation

Shirley Schipper 
shirley.schipper@securitas.nl
06-18717095
Techniek

Techniek

Jasper Keijner
jasper.keijner@securitas.nl 
06-18536543