Contact met Securitas

Heb je vragen over een vacature, over Securitas als werkgever óf wil je bijvoorbeeld samen met een Recruiter de mogelijkheden bij Securitas bespreken? Wij staan klaar om je verder te helpen! Mail je vraag naar werken@securitas.nl 

Onderstaand vind je een overzicht van al onze Recruiters zodat je ook rechtstreeks contact kunt opnemen met één van hen.

Ons team

Alarmcentrale

Wendy Dirks
wendy.dirks@securitas.nl
06-34355280

Mobiele surveillance

Jacqueline Goddijn
jacqueline.goddijn@securitas.nl
06-14495109

Amsterdam & NH

Claudia Daem
claudia.daem@securitas.nl
06-41637310

Beveiliging ZW&Haven

Dennis van Straaten
dennis.van.straaten@securitas.nl
06-34449077
Kantoorfuncties

Kantoorfuncties

Kim Thomas
Kim.Thomas@securitas.nl
06-15189106

Objectbeveiliging Zuid

Judith Hamers
Judith.Hamers@securitas.nl
06-14493149

RET

Chaima Akaazoun 
chaima.akaazoun@securitas.nl
06-24191353

Midden&NO NL

Linda Janssen
Linda.janssen@securitas.nl
06-14493014

Luchthavenbeveiliging

Shanice Gonulal van Veen
shanice.gonulal@securitas.nl
06-41637498

Objectbeveiliging Zuid

Max Bakker
max.bakker@securitas.nl
06-18717089

Luchthavenbeveiliging

Shirley Schipper
shirley.schipper@securitas.nl
06-18717095

Securitas Technology

Victor Kerkhof
victor.kerkhof@securitas.nl
06-18299538