Contact met Securitas

Heb je vragen over een vacature, over Securitas als werkgever óf wil je bijvoorbeeld samen met een Recruiter de mogelijkheden bij Securitas bespreken? Wij staan klaar om je verder te helpen! Bel ons op 088 322 1112 of stel je vraag via werken@securitas.nl 

Onderstaand vind je een overzicht van al onze Recruiters zodat je ook rechtstreeks contact kunt opnemen met één van hen.

Ons team

Alarmcentrale Welkom! Hospitality

Mieke van Gansewinkel 
mieke.van.gansewinkel@securitas.nl
06-24191461

Objectbeveiliging Midden NL

Emma Visser
emma.visser@securitas.nl 
06-41637685

Beveiliging Amsterdam & NH

Claudia Daem
claudia.daem@securitas.nl
06-41637310

Welkom! Hospitality

Rosa Wilson
rosa.wilson@securitas.nl
06-41637532
Kantoorfuncties

Kantoorfuncties

Kim Thomas 
kim.thomas@securitas.nl
06-15189106

Mobiele Surveillance

Judith Hamers
judith.hamers@securitas.nl
06-28487416

RET & Havenbeveiliging

Michael van Duivenbode
michael.van.duivenbode@securitas.nl
06-21429021

Objectbeveiliging Zuid NL

Bjorn van der Heijden
bjorn.van.der.heijden@securitas.nl 
06-41637576

Luchthavenbeveiliging

Shanice Gonulal van Veen
shanice.gonulal@securitas.nl
06-41637498

Objectbeveiliging Zuid-West NL

Max Bakker
max.bakker@securitas.nl
06-18717089

Luchthavenbeveiliging

Shirley Schipper 
shirley.schipper@securitas.nl
06-18717095

Securitas Technology

Victor Kerkhof
victor.kerkhof@securitas.nl
06-18299538